fototapety geometryczne

Jeśli chcesz podążać za aktualnymi trendami, to powinieneś swoją całą uwagę skierować w kierunku fototapet w geometryczne wzory. Takich ciekawych motywów nie może zabraknąć w Twoim domu. Pełne unikalnych kształtów i satysfakcjonującej symetrii wzory nadadzą Twojemu pomieszczeniu wspaniałego i oryginalnego charakteru. W aranżacji wnętrz znajdziesz wszystko czego zapragniesz - od kwadratów i trójkątów po romby sześciokąty, bądź bliżej nieokreślone kształty. Tych elementów dekoracyjnych nie może zabraknąć w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. To podstawa na której bazują różne wnętrzarskie style.

fototapety geometryczne [wyników: 36]
fototapety geometryczne

Nowoczesne fototapety we wzory geometryczne

Naklejki na kafelki w geometryczne wzory to idealny wybór, gdy pragniesz wprowadzić kolor do wnętrza minimalistycznej łazienki lub kuchni. W kilka chwil jednokolorowa ściana zyska akcent i nowy wyraz. W naszej kolekcji posiadamy naklejki ze wzorami inspirowanymi słynnymi Portugalskimi azulejos. Niektóre z nich utrzymane są wyłącznie w odcieniach błękitu, inne zaskakują feerią barw - czerwienią, żółcią, granatem i zielenią. Zwróć uwagę również na naklejki w orientalnych kolorach, nawiązujące do kultury arabskiej i marokańskich motywów widocznych na ścianach. Już jeden lub dwa paski kafelków ozdobionych takimi wzorami wystarczy, by zmienić aranżację łazienki lub kuchni i jej klimat. Nie bój się zmian!

Geometryczne fototapety zaskakują i inspirują do wielu ciekawych wyzwań we własnej przestrzeni. Takie ciekawe dekoracje doskonale sprawdzą się na każdej ścianie, bez względu na wystrój danego wnętrza. Geometryczne wzory na naszych fototapetach optycznie powiększą przestrzeń, co doskonale nada się do poprawy estetyki pomieszczenia. Wybierz wzory, które połączą i zrównoważą aranżację całej przestrzeni, pamiętając przy tym o doborze odpowiedniej palety kolorów, aby całość dobrze ze sobą współgrała. Stwórz w swoim domu stylowy i elegancki klimat dzięki naszym fototapetom w geometryczne wzory. Użyj ich w swoim domu, a niejedno pomieszczenie nabierze wyrazistego wyglądu.